Що Таке Сток И Outlet?

Надійні міжнародні перевізники здійснюють оперативну доставку в Київ та інші населені пункти України, можливий також самовивіз зі складу в Польщі з оплатою на місці. Це направду світові брендові виробники одягу, взуття та аксесуарів, без різного роду підробок та видозмінених назв всяких брендів.

Навіть якщо буде зазначено, що речі зроблені в Китаї, вони все одно зроблені для США і Європи.Весь одяг має тільки європейські розміри Звичайно, ті хто заморочені в тому, що хто то одягав її до вас і може навіть носив пару днів, підуть і куплять стоковий одяг, а ті хто не мають таких забобонів з радістю куплять одяг з крем категорії, адже вона нічим не відрізняється від того ж стоку, який до слова так само присутній в невеликій кількості в крем категорії одягу секонд-хенд.

До таких речей, можна віднести одяг з минулого сезону: взуття, аксесуари та багато іншого. Наші співробітники самі сортують речі і відбирають шлюб. Ми не привозимо китайські чи турецькі підробки або репліки, адже не хочемо обманювати і втрачати клієнтів. До прикладу, на нашому стоковому складі ви можете придбати оптом стокові мікси від провідних європейських виробників брендової дитячого одягу: Fransa, Tom Tailor, Silvian Heach, Tape a L’oeil та інші.

Именно в роли такого посредника выступает компания BAZA STOCKA, которая на постоянной основе закупает у разных поставщиков крупные партии одежды, обуви, аксессуаров, а реализует более мелкие партии. Наші переваги – широкий асортимент затребуваного товару за найвигіднішими низькими цінами.

Слід розуміти, що вибравши сток з етикетками в наших магазинах, Ви отримаєте можливість придбати якісні речі від світових брендових виробників за дуже привабливими цінами. Адже виробники всесвітньо відомих брендів завжди уважно слідкують за власним товаром, для того, щоб отримати відмінну репутацію та не втратити позиції на ринках.

У них продається стік, який не має аналогів. Брендовий одяг для жінок купити яку ви можете онлайн в інтернет-магазині за приємною ціною. Відвідувачам магазинів стоку потрібно знати, що у них є можливість купувати речі відомих західних виробників за значно невисокій вартості, на відміну від бутиків.

Модні і стильні футболки, светри і джинси, елегантні костюми, якісні шкіряні черевики – це та багато іншого можна знайти в чоловічих колекціях стоку взуття та одягу оптового складу “Сток опт Україна”! Сьогодні відкрити власну справу не так вже і важко та починати з якихось захмарних ідей типу ексклюзивний одяг або екопродукція не варто адже це речі на які середньостатистична людина ніколи не буде звертати увагу а який тоді розвиток в бізнесі якщо не буде великого напливу клієнтів.

У колекціях стоку оптом представлені: верхній одяг оптом, повсякденний чоловічий одяг оптом, класичний одяг оптом, молодіжний одяг для клубів, сток оптом львов (щелкните здесь!) одяг для хлопчиків сток оптом, одяг великих розмірів оптом, взуття оптом для чоловіків і аксесуари будь-якої категорії: краватки, ремені, брендовый сток купить оптом сумки.

Сотрудничать с нами выгодно, брендовая одежда сток одежда опт поскольку компания закупает брендовую одежду оптом напрямую у производителей, которые реализуют складские остатки, и у дистрибьюторов, которые сдают нераспроданный товар. Стокові оптовики за мізерними цінами скуповують товари і передають їх в подальші продажі По-перше, Ви зекономите свої кошти, придбавши дуже якісний товар брендових виробників за дуже низькими цінами.

Надійним постачальником стокового одягу оптом є компанія BAZA STOCKA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *