Купити Сток Оптом / STOCK OPTOM

Готові запропонувати нашим партнерам декілька варіантів доставляння товару на вибір, щоб ви могли підібрати для себе найбільш оперативний та вигідний варіант, в тому числі й самовивезення безпосередньо зі складу. Речі, якими вони торгують абсолютно нові, купить сток оптом украина (посмотрите здесь) зносостійкі і виготовлені відомими західними виробниками продаються з величезними знижками доступними простому споживачеві.

Це дозволить найкращим чином з’ясувати потреби і вимоги покупців. Часто можна навіть підібрати розмір, на багатьох предметах заводські нові бирки, тому купити одяг сток одежда ще вигідніше. Якщо секонд-хенд – це вже поношені речі, на яких можуть з’явитися дефекти від частого використання, то брендовий сток оптом – це ідеальна можливість недорого купити абсолютно новий не ношений одяг збірками від виробника.

Виробники і власники магазинів поспішають звільнити торгові і складські площі під останні колекції, а нерозпродані залишки надходять в сток одежда опти, де реалізуються з дуже солідними знижками. Але, не варто поспішати з вибором конкретного постачальника, оскільки існуюча величезна кількість пропозицій – це відмінний привід для економії Це модний, брендовий одяг, уцінений через дефекти: плям, потертостей, дірок.

Хоча, як розповіла нам одна з продавчинь по секрету, що накрутку 300 відсотків роблять і на минулорічний крам, і на вітчизняні речі – ну бо ж долар дорогий… При відкритті власного бізнесу, в першу чергу, необхідно правильно визначитися з вибором на початковому етапі: Який асортимент ви будете продавати?

Сбалансированно формировать ассортимент – если вещей будет слишком много, то магазин будет выглядеть как барахолка. Ми з радістю врахуємо вимоги кожного окремого клієнта і підтримуємо зв’язок з покупцями на протязі всього періоду співпраці.

Для процвітання магазинів стокового одягу, ми поставляє найкращі товари без дефектів. Покупець або його представник може також забрати товар зі складу самостійно. Якщо ви вирішитекупити сток у Вінниці, то зможете забезпечити себе і свою сім’ю чудовими і порівняно дешевими товарами.

Навіть якщо буде зазначено, що речі зроблені в Китаї, вони все одно зроблені для США і Європи.Весь одяг має тільки європейські розміри Ми стали першими надійними партнерами сотень магазинів одягу сток по всій країні. Каталог фирменных вещей постоянно пополняется, гарантируя безупречное качество товара и выгодную ценовую политику.

При возникновении любых вопросов касательно заказа или продукции, напишите нам на email или позвоните по контактным номерам. Компанія Eurostok вже кілька років успішно працює на ринку оптового брендового одягу з Європи, і домоглася визнання надійного постачальника якісних товарів категорії «сток».

Це можуть бути нові брендові речі з бирками, ексклюзивний товар з мінімальним рівнем зносу, або ж повсякденний одяг з мінімальним зносом, з видимим зносом або з невеликими дефектами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *