Интернет-магазин БРЕНД – Одежда И Обувь Для Всей Семьи – Контакти, Товари, Послуги, Ціни

Тому дрібним оптовикам співпрацювати з ними вигідніше, ніж брати участь в торгах, організованих виробником або офіційним дилером. Але такі розпродажі в більшості випадків теж не допомагають продати весь товар без залишку. Їх реалізують дешевше, ніж на розпродажах в кінці сезону, але не поштучно, а лотами.

Речі зі стоку можна придбати в спеціалізованих інтернет-магазинах, торгових центрах або через соціальні мережі. Тому в кінці сезону дуже часто фірмові магазини влаштовують розпродажі, пропонуючи цей же товар зі знижкою – як правило не більше 20-30%.

А залишки товарів зі складів і магазинів потрапляють в Zara сток, де продаються з солідними знижками. Принцип роботи стокового магазину, та й стокового бізнесу в цілому, простий. За цей час ми змогли зарекомендувати себе як надійний постачальник високоякісної продукції.

Друге місце створення товарного залишку – це склади оптових дилерів. Кожен бажаючий може вибрати для себе відповідний товар, який, безсумнівно, задовольнить його потреби і бажання. Тому в наших колекціях чоловічого одягу сток оптом гідне місце займає молодіжний чоловічий одяг.

Фабричний сток іноді утворюється, якщо зірветься велика поставка товару, тоді, щоб не займати величезних складських площ і не витрачати час на пошук нових замовників, фабрика реалізує цю продукцію за допомогою стокових компаній. При оформленні замовлення необхідно вибрати найбільш зручний спосіб доставки в Київ або іншу точку України, відповідну форму оплати.

На сайті BAZA STOCKA можна вибрати відповідний лот або замовити інший, зв’язавшись з представниками компанії через онлайн-чат, по скайпу або багатоканальним телефоном. Якісний брендовий одяг і взуття, в тому числі дитячий одяг сток, який коштує в кілька разів дешевше, ніж у більшості постачальників аналогічної продукції, робить нас незамінним партнером для вашого бізнесу.

Залишки продукції не можуть увійти до нових колекцій, так як для колекцій вже напрацьовані нові розробки, тому із матеріалів, що залишилися відшивають моделі із попередньої колекції, сток брендовых вещей (просто щелкните по следующему сайту) і реалізують їх через стокові магазини.

Щоб старий товар не займав місце в магазині, його вигідніше продати як стік товар. Продукція нашої компанії, яка включає в себе якісний жіночий одяг, поставляється від кращих світових виробників, стоковий одяг оптом минаючи посередників Всі ці фактори роблять сток оптом у Львові одним з кращих джерел закупівлі товару для підняття продажів роздрібного речового бізнесу.

Ви можете вибрати бажаний напрям продукції (наприклад, пуховики або взуття), спеціалізовані товари (в тому числі, косметику і дитячі іграшки), і все це з бирками від відомих європейських брендів. Основною перевагою є те, що сток стоковая одежда оптом можна купити в 5, а іноді і в 10 разів дешевше, ніж виробники реалізують свої нові колекції, які ви бачите на вітринах магазинів Як правило, стокові магазини одягу розраховані на людей з невисоким показником доходів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *